Monday, 1 July 2013

Fryzury meskie 2013: Wbrew temu, co sądzi większość ludzi, istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o fryzury dla mężczyzn, tak, to nie trzeba wyciąć zarośnięte włosy w tradycyjnej fryzury krótkie, które prawie wszyscy ludzie optującego na. Możesz iść na faux Mohawk, lub pójść na miły strzyżenie warstwowe. A jeśli lubisz długie włosy, a następnie zdecydować się na cefal. Wszystko czego potrzebujesz to, aby przyciąć zarośnięte włosy w pewnym miejscu, i voila! Masz stylowe patrząc fryzurę i nowy wygląd. Sprawdź te różne pomysły fryzur męskich, i dowiedzieć się styl podoba Ci się najbardziej.

Długie i krótkie fryzury dla mężczyzn

Dla mężczyzn załogi Cuts
Są łatwe do utrzymania fryzury, a to jeden z najbardziej popularnych fryzur wojskowych. W jeża, włosy po bokach iz tyłu są ogolił. , A górna, włosy są cięte stosunkowo krótki i ukończył długości, tak, że najdłuższy włosów jest w przedniej części linii włosów, podczas gdy włosy na plecach jest najkrótsza.

Fryzury z nacięciami Buzz Side
Fryzury meskie 2013: Są to najmniej fryzury konserwacji można zdecydować się na, i wyglądają bardzo odważne. Wytnij włosy w bardzo krótkim fryzury buzz, i brzytwą golić włosy, aby dwie lub trzy linie proste. Można również zwrócić się do fryzjera, aby wymyślić własną kreatywność.

Fryzury meskie 2013

Ciernisty Krótkie Fryzury dla mężczyzn
Jeśli chcesz przejść do stylowych kolczaste fryzury, a następnie przejść do fryzjera buzz, trzymając boki i włosy ogolone lub do małych upraw i włosy korona dłużej. Następnie style top włosy do ramion, wykorzystując dodatkowy żel trzymaj.

Mohawk Stylowe Fryzury dla mężczyzn
Są to dość klasyczne fryzury punk i już Mohawk, cooler wygląda. Jednak utrzymanie dłuższego irokeza jest trudne, gdyż włosy są klejone i prasowane na gorąco, aby go prosto i długo. Jednak można zachować średniej wielkości Mohawk i kolor go do punk niebieski, zielony lub różowy.

Faux Mohawk Fajne Fryzury dla mężczyzn
Fryzury meskie 2013: Jeżeli uważasz, że powyższe fryzury Mohawk dla mężczyzn są skrajne, a następnie spróbuj modnych faux style irokezem. Są to bardzo stylowe fryzury i nie trzeba używać żrących produktów Stylizacja ją utrzymać. Wytnij włosy po bokach do krótkich upraw i utrzymać w średnim włosy dłużej. Następnie w górę środkowe style włosy i przekazuje za pomocą dodatkowego żelu trzymaj.

Modne fryzury meskie 2013: W tym roku jest o wystawnego prawdziwy ty. Z transformacji pięknej dziewczyny Następne zdjęcie drzwi do komendanta kobieta, nowy gatunek kobiety przyszedł do istnienia. Kobieta, która jest silny, zdecydowany, agresywny, potęgą talentu i jeszcze wspaniały. Z tej zmiany w obrazie, krótkie fryzury, które zostały uznane za fashion faux pas w niedawnej przeszłości, które pojawiły się w modnych fryzur. Mężczyźni zawsze trzymane ich włosy krótkie. Tak, to jest szokiem, że większość ludzi nie odważył się i zbadać swoje możliwości i możliwości posiadania funky fryzurę. Dobrze urządzone i dobrze ubrane gwiazdy zostały zakładanie krótkie włosy. Jeśli chcesz być stylowe, trzeba utrzymać swój własny styl, nie tylko naśladować styl nosili przez jakiegoś słynnego osobowości.

Określ swój własny styl

Każdy z nas nosi własny styl, który jest niepowtarzalny. Dobre krótkie włosy powinny wyglądać dobrze w swojej naturalnej postaci i obejmować styl elegancji, który wyznacza swoją indywidualność. Te fryzury nie są przeznaczone dla mas, ale tylko dla ludzi, którzy mają zaufanie i postawy do wykonania go, dobrze. Wybór fryzury że komplementy mogą być czasem trudne, ponieważ istnieje wiele rzeczy, które trzeba zbadać przed udaniem się do niego. Aby znaleźć fryzurę, która działa skutecznie do podkreślenia indywidualnego stylu i wygląda, rozpocząć ocenę się na tych cechach.

Kształt powierzchni
Tekstura i kolor włosów
Grubość i długość włosów
Osobowość

Fryzury dla kobiet

Fryzura Short Odbity Bangs
Włosy są Krótkie cięcie pozostawiając dłuższe warstwy na górze. Te długie warstwy można pociągnąć do przodu, zakręcony, a nawet wyśmiewany w stylu je inaczej. Fryzura sprawia, że ​​wyglądasz parno i wspaniały.

Fryzura Mod 60s
Modne fryzury meskie 2013: Zainspirowany geometrycznym wzorem, ta fryzura z lat 60-tych była moda wśród ludzi w każdym wieku. Wzór włosów jest prostokątny zygzakowata cięć że przyprawy się wygląd. Cechy twarzy są dobrze wzmocnione przez to fryzura.

Modne fryzury meskie 2013

Krótki Layered fryzury
Ten szczególny fryzura jest najlepsza dla dziewcząt z okrągłym struktury twarzy. Krótkie włosy z końcówkami warstwowy brzytwa ciętych zakończeniu pożądanej ultra elegancki wygląd. Warstwy mogą być stylizowany na ten niechlujny wygląd. Styling żel można stosować do bałaganu warstw tego niegrzecznego, postawę "ja-nie-care". Warstwy mogą być stylizowany za pomocą palców, aby wydobyć loki.

Short Cut Pixie Fryzura
Modne fryzury meskie 2013: Ta fryzura jest odpowiednia dla osób o wąskich twarzach. Aby dodać objętości, włosy na powierzchni korony zwykle wzbogaconej. Nakazuje natychmiastową uwagę i jest określony Cream. Jeśli jesteś 40 +, masz dużo czasu, aby spędzić zasłużył na wspaniałe fryzury. Nie można pomylić się przy wyborze krótkie modne fryzury, które działa cuda dać ten czynnik Oomph. Krótki fringy włosy skutecznie wpływa na osobowość, jak Twoja. Możesz spróbować eksperymentować ze swoim wyglądem przez brudząc się lub wybijanie frędzle.

Modne meskie fryzury 2013: Modne fryzury nie są ograniczone tylko do kobiet, nawet ludzie mają wiele modnych fryzur mogą eksperymentować z. Mężczyźni są coraz bardziej daje wagę do ich wyglądu, ubrania i akcesoria. Są także bardzo świadoma dotyczące ich fryzury i są gotowi do eksperymentowania z różnych modnych i funky fryzury, a nawet koloru włosów. Kilka modnych fryzur są spopularyzowane przez gwiazdy, które zachęca ludzi, zwłaszcza młodzież, do ich przyjęcia. Co więcej, są modne krótkie fryzury, średnie fryzury, a nawet długie fryzury. Fryzury tych mężczyzn może być łatwo utrzymywane i uzupełniają wszystkie okazje. Poniżej kilka fryzury dla mężczyzn.

Krótkie fryzury Długość

Cut Wynagrodzenie
To był jeden z najbardziej popularnych i modnych fryzur krótkich w ciągu ostatnich kilku lat. Wiele jego odmian zostały opracowane w tych latach i również została przyjęta przez wojsko. W tej fryzury, włosy po bokach i na plecach jest ściśle i przycięte włosy na szczycie utrzymuje lekko gęsta. Ścięte wymaga niewielkiej konserwacji oraz prosty w obsłudze przez długi czas, jak również. Zmiany tej fryzury to dodatkowy skróconą wersję i "wysoki i mocno" wersja.

Klasycznym kroju
Modne meskie fryzury 2013: Ta fryzura jest w modzie od wieków i nie ma zakres to istota z mody nigdy. Jej długość i kształt dodaje niezrównaną wszechstronność osobowości męskiej. Nadaje się najlepiej do pracy specjalistów, to na najlepsze fryzury formalnej mężczyzna nigdy nie wiadomo i nadaje dojrzałą i wyrafinowany wygląd. Włosy z przedziałkiem na bok jest znakiem towarowym tej fryzury.

Modne meskie fryzury 2013

Kolczasty Fryzura
Ta fryzura jest bardzo popularny wśród młodych facetów jak nastolatek fryzury. Bardzo nieformalne fryzura, łatwo jest osiągnąć i utrzymać tę fryzurę z pomocą pewnego stylu i przytrzymaj żel i suszarki.

Buzz Cut
Cut buzz jest popularny wśród żołnierzy, nacięcie sportowców i sportowców. To nie wymaga konserwacji, jak włosy są cięte bardzo krótki koniec. Tylko prysznic i wszystko jest gotowe!

Faux Hawk
Modne meskie fryzury 2013: Trendier wersja klasycznej Mohawk fryzurę, faux hawk jest popularny krótki długość modne fryzury dla mężczyzn. Zastosowano i spopularyzowana przez Davida Beckhama, fryzury faux hawk uzyskuje się poprzez wybijanie włosy na środku głowy, utrzymując włosy po bokach, jak to jest.

Fryzury meskie krotkie 2013: Wszyscy wiemy, że większość ludzi wolałaby uniknąć zamieszania i fanaberii, jeśli chodzi o ubieranie się i wygląda dobrze. Jeśli chodzi o fryzury to dotyczy, chociaż duża część mężczyzn wolałaby wyglądać stylowo, to oni wciąż chcą uniknąć fryzury, które wymagają dużo zaradczych! Dlatego krótkie i trendy fryzury są zawsze w dobrym stylu. Te fryzury można Zastosowano w przypadkowych stron lub nawet dos formalnych. Można też zobaczyć duży wpływ Hollywood miarę trendy włosy są zainteresowane. Choć obecne trendy mody również ludzi noszących ich warkocze długo, wciąż są tacy, którzy wolą trzymać się krótkie fryzury po prostu ze względu na ich współczynnik wszechstronność. Oto spojrzenie na niektóre modne krótkie fryzury dla mężczyzn.

Modne fryzury

Krótkie fryzury dla mężczyzn dać wygląd wyrafinowania i schludności, poza tym są one łatwe do stylu, a także łatwe do utrzymania w miesiącach letnich. Istnieje wiele sposobów, których można użyć do jazzu się krótkie fryzury dla mężczyzn.

Pobierz Spiky Look
Do tego będzie trzeba trochę ilość żelu do stylizacji. Rozprzestrzenianie się równomiernie po włosach. Następnie zrobić małe fragmenty włosów. Twist to nieznacznie. Rozłóż sekcje losowo. Gdy to zrobisz, użyć suszarki do suszenia włosów. Po wysuszeniu, należy twist sekcje włosów na zewnętrznej stronie. Zawsze należy stosować jakiś żel do stylizacji, aby zapewnić, że pozostaje w ten sposób! Teraz przejdź na zewnątrz i olśnić datę! 

Fryzury meskie krotkie 2013

Dodaj tekstur?
Fryzury meskie krotkie 2013: Krótkie włosy mogą być ożywione i się interesować poprzez dodanie tekstury do włosów. Teksturowane cut pasuje prawie wszystkie kawałki twarzy. Możesz użyć tej techniki z ostrzami, które mogą dać Ci różne krawędzie. Takie krótkie fryzury męskie na ogół wyglądać nieco niechlujny i jest to dokładna funkcja, co sprawia, że ​​wygląda bardzo modne, jak również.

Pobierz Natural Waves
Krótkie modne fryzury można nadać zalotny wygląd, jak również. Do tego trzeba by rosnąć włosy na nieco dłuższe z przodu. Po pierwsze, zwilżyć włosy lekko. Użyj niewielką ilość żelu do stylizacji i pocierać to z głowy w kierunku krawędzi. Następnie za pomocą pędzla, tak, że może on być wysuszony przez rozdmuchiwanie i nadanie mu kształtu podczas można wysuszyć. Pomoże to uzyskać naturalną falę w kierunku przedniej części.

Klasycznym kroju
Fryzury meskie krotkie 2013: Klasyczny krój pozostaje się ulubionym wśród wielu nawet dzisiaj. Opcje mogą się zdarzyć w ciągu ostatnich kilku lat, ale podstawy pozostają takie same. Klasyczne cięcia są teraz połączone z grzywką również dla mężczyzn. Wśród nich mogą być urządzone i przy pomocy jakiegoś żelu do stylizacji. Podobnie, można nawet uzyskać kolczaste wygląd z taką fryzurę.

Fajne fryzury meskie 2013: Krótkie fryzury dla mężczyzn są teraz bardzo popularne, z wielu doskonałych stylów teraz pojawiających się we wszystkich dziedzinach życia. Mężczyzn stwierdzono, że te fryzury jest bardzo wygodne, nie tylko w myciu szamponem, ale zgodnie z miejsca. Kawałki te są szczególnie pochlebne dla ludzkiej twarzy i wydobywa ich najlepsze cechy. To jest bardzo ważne, aby mieć dobry stylista dać pierwsze cięcie czy krótszy włosy to nowe doświadczenie. Ta osoba przedstawi szereg zdjęć z różnych stylów do wyboru mają być dokonane, jak również udzielać porad w oparciu o faktury i rodzaju włosów jeden ma.

Dzisiejsze najnowsze filmy pokazują męskich gwiazd z tych fryzur. Dzieje się tak nawet w przypadku ukazywania wojowników w starożytności. Ich fryzury wydobyć swoje możliwości, co ludzie wydają przystojny i silny. Magazyny filmowe dysponują im atrakcyjnych krótkich fryzur.

Swego czasu popularny styl był prosty, długie włosy. Jednak ludzie, a zwłaszcza osoby zaangażowane w sport, tylko, że nie było to możliwe. Nie tylko dostać się na drodze ich wzroku, ale również trudno było stylu i utrzymania w czystości.

Po fryzurę i doskonale pasująca do czyjaś twarz jest ważnym elementem stylizacji włosów. Niektóre style wyglądają lepiej na cienkich ścian, a niektóre wyglądają lepiej na twarzy, które są cięższe. Wybór właściwego jeden może zrobić wiele różnicy w wyglądzie inni ludzie widzą. 

Fajne fryzury meskie 2013

Jedną z najważniejszych rzeczy dla każdego zaangażowanego w sporcie jest w stanie utrzymać wzrok na piłce lub cel. To nie można zrobić, jeśli włosy są stale spada w czyjejś twarzy. Mając fryzjera w zadbanej sposób eliminuje ten problem i pozwala na jasne i precyzyjne widok na cel.

Fajne fryzury meskie 2013: Istnieje znaczna swoboda w wyborów skrót. To może być wojsko, "szum", wzbogaconej, regularne lub stożkowe. Wybór zależy od własnej sytuacji i wybór osobisty. Kolczasty wygląd jest szczególnie popularny wśród wysokiej tłum szkoły z włosami przechowywane w pozycji pionowej, z kolcami, z żelu.

Fryzury meskie irokez 2013: Mohawk męska fryzura może być dość wzrok. Gdy ktoś nosi włosy w tym szczególnym fryzury to zwykle do złożenia oświadczenia, że są one wyjątkowe. Ktoś, który nosi fryzurę męską Mohawk na pewno nie jest boi się być sobą. Nie martwisz się o to, co inni ludzie myślą o nich. To musi być bardzo wyzwalające się tak samo zapewniam.

Niektórzy z was mogą pomyśleć, że zaczęło się od Mohawk punkowców z powrotem w latach 70. i 80., ale to nie jest tylko sprawa.Mohawk została faktycznie zużyta przez Indian roku przed Stany Zjednoczone był nawet nazywany Stany Zjednoczone. Punkowców rzeczywiście nosić włosy w Mohawków, a niektóre z nich nawet zdecydować się, aby dodać trochę koloru swoich włosów.

Kolory dodają niekoniecznie coś, co można zobaczyć na co dzień. Na przykład może się okazać, punk rocker z Mohawk zielony, różowy lub niebieski. Jest to z pewnością coś, co będzie przyciągnąć twoją uwagę. Która jest dokładnie to, co ma robić.


Fryzury meskie irokez 2013
Mohawks może być wiele różnych długości od krótkiej kolczaste Mohawków do długich Mohawków. Niektórzy nawet uważają, że już kolce na irokeza lepiej fryzura. To zajmuje dużo produktu do włosów, aby włosy się wyprostować i pointy, ale to jest cały sens irokezem.

Fryzury meskie irokez 2013: Mohawks może być oburzające i urocze. Widziałeś czterolatka z irokezem? Jak słodkie jest to, że? Oczywiście na cztery lata prawdopodobnie przyzwyczajenie zobaczyć zielone kolce. Tak czy inaczej Mohawk to świetny sposób, aby oświadczenie na świecie.Oświadczenie, że mówi, że jestem, kim jestem i nie obchodzi mnie, co o tym myślisz. Zajmuje pewny siebie nosić irokeza.

Krotkie fryzury meskie 2013: Jest wiele ludzi, którzy preferencji to jest nosić krótkie fryzury. Ten człowiek wybór fryzury daje pewien wgląd, kto to jest. Obecnie krótkie fryzury stały się wszystkie rage. Ludzkiej twarzy, rodzaju włosów, a nawet jego styl cięcia pozwala wiedzieć, który facet jest i czego chce się przedstawić o sobie światu.

Niektórzy mężczyźni wybrać krótkie fryzury, które są klasyczne, podczas gdy inni wolą elegancki, zabawny i niepowtarzalny fryzurę. Fryzury męskie wynosić od stożkowych wygląd buzz cięcia. Mężczyźni wybrać style, które odpowiadają ich twarze. Niektóre krótkie style mogą być przekładane, a niektóre mogą być bardziej zorientowane na biznes.

Jedno cięcie, które jest ulubionym dla chłopców i mężczyzn od dziesięcioleci; fryzury buzz jest gdzie włosy są cięte bardzo blisko człowieka głowy. Ta fryzura jest również nazywany skinhead. Jest również wspólne fryzura dla wojskowych. Buzz tnie nawet się w kilku różnych stylach, takich jak jeden z grzywką i zanika, dając użytkowniczki poczucie kontroli nad stylem swoich włosów.

Krotkie fryzury meskie 2013: Cut Caesar to kolejny krótkie włosy, że jest jednym z najbardziej popularnych wśród ludzi, którzy lubią krótsze style włosy. Ta fryzura jest podzielona na prostą grzywką poziomej. Jej nazwa pochodzi od Juliusza Cezara, ludzie, którzy kochają to doprowadzić przeszłości do teraźniejszości z tej fryzury. 


Krotkie fryzury meskie 2013

Inną fryzurę, że jest interesujący dla ludzi jest faux hawk, który szybko staje się bardzo popularny, w przeciwieństwie do typowych Mohawk (styl zajęło jej styl z), to pozwala zachować swoje włosy. Zamiast golenia włosów na bokach, Faux cut jest tylko stylizowany sposób, aby wyglądać jak Mohawk. Jest to bardzo łatwe do wykonania, i wygląda znacznie lepiej niż tradycyjne kobiet Mohawk.

Jeszcze inna ulubiona krótka fryzura jest cut człowiek biznesu, w których włosy są bardzo konserwatywne, krótkie i stylowe fryzury. Jest zbieżny z tyłu i po bokach z części po jednej stronie głowy (można wybrać). To cięcie ma wiele różnych odmian dla każdego typu człowieka, który go nosi.

Krotkie fryzury meskie 2013: Fade to kolejny jeden z bardziej atrakcyjnych męskich stożkowych cięć. To jest, gdy włosy są cięte bardzo blisko z tyłu i po bokach, i zaczyna taper się oddział. Istnieje kilka odmian tej wyciszeniem zwane Philly Fade, Fade Temple, Fade Brooklyn, Low blakną i Flat Top Fade. Kolejna cut hair, że to zabawa dla młodych kobiet i mężczyzn w wojskowych jest płaska, a oni uważają, że jest łatwa w utrzymaniu, jak również, że jest podobny do wyciszeniem wyjątkiem włosy mężczyzny tnie mieszkanie na górze.

Fryzury meskie dlugie 2013: Nastąpiło przesunięcie ostatnio wydaje się, dotyczące mężczyzn i fryzury decydują się zachować i oczyszczenie. Właściwie, to było kiedyś coś, co wielu ludzi nigdy nie zwracał uwagi, a teraz koncentrują się na nim coraz więcej każdego dnia. Od pewnego czasu, nastąpił trend rosnący odwołania się za to, co to jest w stanie dostarczyć każdego człowieka, który jest, patrząc na niesamowite spojrzenie z ich włosami i teraz skłaniał wiedzę długich najsłynniejszych męskich fryzur dzisiaj.

W podstawowej formie, długie włosy nie jest to coś, co jest bardzo typowe dla wielu ludzi na całym świecie. Dzisiaj jest faktycznie imponująca ilość osób, które odkryły, że ten typ włosów dla mężczyzn jest coś, co jest warte uprawy i utrzymanie co zapewnia niesamowity potencjał i styl. Tak więc, nie są naprawdę kilka niesamowitych ludzi dzisiaj, że znajdujemy ten poziom pielęgnacji włosów jest niesamowite skuteczne i atrakcyjne ogólnej.

W przeważającej części, produkty do pielęgnacji włosów są teraz o wiele bardziej dostępne i popularne, które wszystkim umożliwić ludziom znacznie więcej swoich włosów, niż kiedykolwiek wcześniej. W wielu przypadkach, niektóre z tych produktów są również, co widać powszechnie stosowane przez kobiety, które szukają konkretnej wygląd z ich włosów, jak również. Tak więc, nie jest z pewnością rosnąca tendencja tam ogólnie.

Fryzury meskie dlugie 2013

Fryzury meskie dlugie 2013: Niezliczone ludzie dzisiaj są rzeczywiście bardzo uwagę na kucyka wygląd ogonowej. W podstawowej ofercie, to jest coś, co wciąż wygląda bardzo schludnie i wykończenia i pozwala na niesamowite oferty czystości i długi odwołania do włosów, który jest zdecydowanie coś warte rośnie. Zatem góry włosy rozstał na środku a reszta jest rzeczywiście coś, co odbywa się z powrotem w koński ogon mody typu.

Długie i kręcone włosy to z pewnością kolejny bardzo powszechne i modne długie fryzury dla mężczyzn. Z tego spojrzenia, jedna jest w stanie po prostu niech ich włosy rosną tak długo, jak chcą, a jednocześnie pozwalając być kręcone. To tendencja wzrostowa jest z pewnością jedną, która pozwala na niesamowity potencjał ogólny.

Fryzury meskie dlugie 2013: Formularz spojrzenie twarz montaż jest również niesamowite popularne w modzie długich męskich fryzur. Dość powszechnie, ludzie po prostu niech wszystkie ich włosy rosną na jednej długiej długości, która jest coś, co pozwala na spojrzenie niesamowitej i płynny. Tak więc, ta funkcja jest na pewno coś, co zapewnia niesamowite środki urokowi i imponujący oferując ogólnej.

Fryzury meskie srednie 2013: Mężczyźni mogą wybierać spośród wielu fryzur. Poza tym, że był znany od jakiegoś czasu, niektóre fryzury będzie działać lepiej dla innych, dlatego, że ludzie mają inne kształty twarzy i stylu życia. Dlatego oto kilka fryzur, że mężczyźni mogą brać pod uwagę.

Cut Buzz
Cut buzz jest naprawdę najbardziej nieskomplikowany krój bez wątpienia, to cięcie jest prosty wybór, że na pewno się dobrze w tworzeniu linii żuchwy człowieka pojawiają się o wiele silniejsze. Poza tym, można ukryć cofnięte hairlines a nawet te niechciane łysiny ..Fryzurę, że jest najlepsze dla ludzi, które mają okrągłe lub podłużne twarze i dodać klasą, zorganizowane w persona pewność i opłat.

Długi i warstwowe
Jest to fryzura, że ​​ma bałagan, ale uporządkowany wygląd, wraz z ciężkim top-warstwowej wygląd, co sprawia, że ​​fryzura nie wymaga konserwacji. Świetne piękno fryzury długie i warstwowe jest zakładana wygląd, że nie wprowadziły żadnego wysiłku z nim. Ta fryzura będzie pasować do mężczyzn, które mają kwadratowe, podłużne, prostokątne twarze. Możesz być następny Johnny Depp z tym spojrzeniem, kreatywny, na ziemię i zdecydowanie trendy.

Fryzury meskie srednie 2013

Textured Bed Head
Fryzury meskie srednie 2013: Fryzura, która została trendzie David Beckham, z tym delikatnie potargane wygląd, która zaczęła się od prostej i czystej ludzkiej fryzury. Boków i tyłu są krótsze, a po lewej stronie jest już na górze. Fryzurę, która jest w istocie prosty i elegancki, co potrzebne jest pomada; dodać starannego i objętość włosy do góry i masz go! Kwadratowe twarzach mężczyzn ma błogosławieństwo na sobie tę fryzurę najlepiej. Trendy jeszcze jakoś wyrafinowane, a nawet jeśli jest, fryzurę, że jest nieco buntowniczy, ale wciąż jest z klasą.

Loki
Fryzury meskie srednie 2013: Loki to fryzura, która jest przyjęta przez jakiś czas, szczególnie dla ludzi, którzy mają naturalnie kręcone włosy. Przed mężczyzn, którzy kręcone włosy zrobili co w ich mocy, aby wyprostować włosy, ale teraz nauczyłem się nie walczyć z ich loki, ale zamiast iść razem z nim. Są długie i potargane cięcia dla tych, którzy mają większe, luźniejsze loki, a dla tych, którzy mają krótkie, mogą wypróbować jedną długość porządek cięcia na wzmocnienie i mniejsze loki. Można zastosować jakiś krem ​​tekstury, pomada lub mus, jeśli jesteś gotowy do pracy.

Fryzury meskie z grzywka 2013: Możesz zmienić swój wygląd drastycznie po prostu zmieniając styl swoimi grzywką lub odkształcenia. Jednak nie każdy może je nosić. Jeśli masz kręcone włosy i zawsze są w pośpiechu, utrzymując grzywkę byłoby prawie niemożliwe. Czy trzeba czasu, cierpliwości, i wszelkiego rodzaju narzędzi do stylizacji włosów, jak również produkty. Z drugiej strony, jeśli urodziłeś się z włosami naturalnie proste, to będzie wyglądać świetnie na Ciebie. Nie tylko komplement swój styl, ale również pomaga podkreślić swoje najmocniejsze cechy twarzy, jeśli jest zrobione dobrze. Nie wszystkie style są odpowiednie do każdego kształtu twarzy, niestety. Jeśli chcesz wyglądać najlepiej, poniższych porad:

1. Owalna twarz

Jeśli jesteś błogosławiony z owalną twarz, jesteś za szczęście, ponieważ można sportu w każdym stylu, nie patrząc dziwne. Owalna twarz nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o stylistykę frędzlami. Możesz sportu proste, z boku przetoczyła, cienkich, falistych, tępe, niepewny, czy rozstał grzywkę. Jednak lepiej jest, aby dopasować styl, który wybrać do swojej struktury włosów, długości i kondycji.

2. Zwracać się

Tylko dlatego, że masz okrągłą twarz, to nie znaczy, że są grubi. Style, które komplement kształt twarzy są miękkie warstwowe frędzle i ptaków grzywka od tych stylów może ukryć swoje okrągłe policzki. Zamiast cięcia swoją grzywkę dosadnie, kształtować je w sposób nierówny i teksturowane. Doskonale skonstruowana długi lub ptaków grzywka może pomóc wydłużoną twarz.

3. Twarz w kształcie serca

Jeśli masz dość szeroką w czoło, ale znaczącą brodę, to masz twarz w kształcie serca. Możesz nosić frędzle skokowej boczną, która jest owłosiony lub texturized. Inny styl, które mogłyby uzupełniać Twój kształt twarzy jest krótsze, delikatne grzywka, zwłaszcza jeśli masz grube włosy.


Fryzury meskie z grzywka 2013

4. Plac twarz

Silna linia szczęki może wydawać się nieco męski. Aby zobaczyć bardziej kobiecy i bardziej miękkie, nosić wielowarstwowe grzywkę, że spada wzdłuż linii szczęki i dopasować je z warstw fryzury. Poza warstwą grzywką, twarz w kształcie kwadratu będzie dobrze wyglądać z teksturą grzywką.

5. Ponura mina

Fryzury meskie z grzywka 2013: Jeśli masz długą twarz, chcesz styl, który będzie dodać szerokość do twarzy. Będziesz wyglądać idealny tępymi grzywką, które wpłyną do brwi i ułóż czoło łagodnie. Styl ten stwarza wrażenie twarzy owalnej. Alternatywnie, można uzyskać długi lub warstwowe grzywkę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...